Najskuteczniejsi w kraju!

Skoro tu jesteś, to znaczy, że szukasz kogoś, kto pomoże Ci trafić do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwań Google.

Nie mogłeś trafić lepiej!


Potrzebujesz skutecznego pozycjonowania lub szukasz SEO porady? Napisz do mnie -> consulting seo https://sebastianmatysik.pl/


Należymy do pionierów pozycjonowania w kraju i Europie. Realizujemy zlecenia w zakresie szeroko pojętego marketingu internetowego. Jesteśmy SEOwcami, którzy udowadniają, że pozycjonowanie stron to usługa, którą wciąż da się skutecznie zrealizować.

Wszyscy doskonale wiemy, że Google jest największą i jedyną liczącą się na światowym rynku wyszukiwarką. Sprawdzono, że tylko w ciągu jednego miesiąca używa jej aż 20 mln internautów! Co więcej, obejmują oni 93 procent wszystkich ludzi korzystających z internetu. Zdumiewające, prawda?

Z kolei w Polsce na krajowym rynku mają aż 97% udziałów w liczbie wyszukiwań. Nie ma się co oszukiwać - chcesz być widoczny w sieci? Musisz zajmować pierwsze pozycje, a my jesteśmy tu po to by osiągnięcie tego było możliwe.

Przede wszystkim doświadczenie

Nasze doświadczenie w branży sięga ponad dziesięciu lat. Nad wieloma agencjami mamy przewagę, która wiąże się z umiejętnościami nabytymi w trakcie tych wszystkich lat pracy.

Przeszło dziesięć lat obserwacji, ciężkiej pracy i zbierania doświadczeń.

W zakresie naszych działań wykonujemy pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, prowadzenie firmowych kont w mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook i Instagram, tworzenie stron internetowych, marketing szeptany i kampanie Google AdWords.

Podejmujemy się każdego zlecenia - nawet najtrudniejszego. Długoletnia obserwacja rynku internetowego w Polsce, Europie oraz na świecie, pozwoliła nam opracować własnych strategii pozycjonowania stron.

Mamy sztab profesjonalistów z dziedzin pozycjonowania, programowania, tworzenia stron www, obsługi social media, organizowania kampanii Google AdWords i copywritingu.

Bezsprzecznie robi,y najlepsze SEO w Polsce.

Reklamuj się lepiej niż dotychczas!

Zamierzasz otworzyć konto w mediach społecznościowych?

Nasi eksperci się tym zajmą! Wezmą w swoje ręce każdy profil, nawet ten najbardziej zaniedbany lub otworzą i poprowadzą dla Ciebie zupełnie nowy.

Wierz nam, wiemy co robimy. Jeśli się z nami skontaktujesz i opiszesz sytuację swojej witryny, ułożymy indywidualną strategię, która pomoże Ci trafić na pierwszą stronę wyszukiwarki.

Wygląda na to, że na stronie jest wirus, który uniemożliwia dalsze pozycjonowanie?

Zdejmujemy wirusy i naprawiamy nawet najbardziej skomplikowane błędy na witrynach. Strona Twojej firmy znowu może stać się wartościową i atrakcyjną wizytówką skutecznie przyciągającą potencjalnych klientów.

Pozycjonujemy również na rynkach europejskich!

Zajmujemy się w pozycjonowaniu lokalnym, ogólnopolskim jak i zagranicznym.

Nasi obecni Klienci to firmy działające w Polsce, ale też jednocześnie na potężnych europejskich rynkach - brytyjskim, niemieckim i włoskim.

Niezależnie od tego jaka jest specjalizacja Twojej firmy i jaki zasięg obejmują Twoje działania, SEO to najlepsze, na co możesz się zdecydować by odnieść sukces.

Nie ma co kryć - wyłącznie top10 pozwala Ci pozostać zauważonym przez potencjalnych klientów.

I nie jest łatwo je osiągnąć - dlatego profesjonalna agencja to konieczność w skutecznej z tymi, którzy już są wysoko.

Pierwsza strona wyszukiwarki może stać się rzeczywistością dla Twojej witryny!

Po co zakładać firmową stronę, jeżeli nie przynosi Ci ona żadnego zysku? Jest to wyłącznie stratą czasu i pieniędzy.

Jako profesjonaliści jesteśmy w pełni świadomi, iż wielu przedsiębiorców przestało pozycjonować witryny, ponieważ zawiodło się na poprzednich agencjach, a nawet pogorszyły obecną sytuację.

Jesteśmy świadomi jak łatwo może to doprowadzić do rezygnacji i dlatego my działamy tak, aby świadczone przez nas usługi, charakteryzowały się najwyższą jakością oraz skutecznością.

Napisz lub zadzwoń, mamy najatrakcyjniejszą ofertę w Polsce!

Jeśli się do nas odezwiesz i opowiesz nam jak wygląda obecna sytuacja, będziemy zdolni dokonać wyceny SEO, które dla Ciebie wykonamy.

Na samym początku współpracy przeanalizujemy obecnych pozycji wraz z jej stanem.

Dzięki korzystaniu z zaawansowanych narzędzi, które umożliwiają analizę witryn na wielu płaszczyznach, jesteśmy w stanie wyciągnąć daleko idące wnioski, które pozwolą na właściwie zoptymalizować oraz przygotować Twoją stronę do skutecznego pozycjonowania.

Kilka słów o pozycjonowaniu, czyli co dzieli Cię od pierwszej dziesiątki

Większość osób mających firmowe strony internetowe, że wszystko wygląda tak, jak powinno, lecz często nie mają pojęcia o błędach i nieścisłościach wiążących się z ich witrynami. Fachowcy od SEO podejmą działania, które sprawią, że notowania Twojej witryny wzrosną.

Wybierzemy najodpowiedniejsze frazy.

Zaplecze naszej agencji Obecnie liczy już ponad 1000 domen. Są to domeny o dużej wartości, więc możesz się podziewać bardzo mocnych linków wychodzących.

Na efekt naszego pozycjonowania, potrzebne są koło trzy-cztery miesiące.

Jest to optymalny okres, który pozwala na zbudowanie mocnego zaplecza i co za tym idzie - podniesienia pozycji na liście wyszukiwań Google.

Na początek wykonamy audyt SEO będący zbiorem zaleceń dotyczących tego, co musimy zrobić, by roboty Google zaczęły odbierać ją stronę jako wartościową.

Dzięki temu nasze pozycjonowanie stanie się skuteczne.

Optymalizacja wykonywana przez SEOwców to konieczność. Tylko witryny, które skonstruowane są w sposób zgodny z wymaganiami Google, są w stanie zająć wysokie pozycje

Tagi: Online Biznes

Brak komentarzy

Zostaw komentarz